• Vedúca školskej jedálne: Andrea Némethová

Telefónne číslo do ŠJ: 035/76 92 334

Školská jedáleň poskytuje stravovacie služby žiakom Základnej školy Komenského č. 21 v Nesvadoch a dospelým stravníkom (učiteľom a prevádzkovým zamestnancom ZŠ).

Obedy sa v školskej jedálni vydávajú v čase od 12:00 - 14:00 hod.

Nahlásenie a odhlásenie obedov je možné u vedúcej školskej jedálne, cez školskú stránku, Edupage aplikáciu  alebo telefonicky na horeuvedenom telefónnom čísle deň vopred do 14:00 !!!

Neskoršie ohlasovanie/prihlasovanie nebude akceptované. Po 8:00 má stravník nárok,aby mu bol obed vydaný v ŠJ alebo aby rodič prišiel pre obed. (ak nebol žiak odhlásený)

Jednorazový príspevok na stravovanie vo výške 30,-€ je podmienkou zapísania žiaka na stravovanie, preto zákonný zástupca uhradí tento príspevok do 31.7.2019 na účet školskej jedálne:

IBAN 0900 0000 0002 1144 9422, variabilný symbol  82019, do poznámok treba uviesť meno žiaka. V prípade platby poštovou poukážkou, túto na vyžiadanie vystaví vedúca ŠJ.

Základná škola podporuje zdravú výživu u svojich žiakov aj prostredníctvom projektov - Školské ovocie a Školské mlieko, do ktorých sa zapojila školská jedáleň.

Aktuálny jedálny lístok si môžete pozrieť tu: Jedálny lístok.