• Sieň slávy

• Jedinečné úspechy žiakov našej školy, úspechy krajského a celoslovenského charakteru, na ktoré je škola pyšná. Žiaci zaradení do siene slávy sú príkladom pre všetkých súčasných žiakov školy.

Nikolett Kóšová - najúspešnejšia športovkyňa v období 2008-2017, reprezentantka Slovenska v hádzanej U17, 2.miesto v krajskom kole atletiky st.žiačok v hode kriketovou loptičkou (2017)

Natália Martinská - najúspešnejší umelecký výkon a výsledky v období 2011-2020, 4-násobná víťazka krajského kola speváckej súťaže Slávik Slovenska, viacnásobná účasť v celoslovenskom kole súťaže Slávik Slovenska (3.miesto v šk.roku 2018/2019)

Stella Jelenčičová - najúspešnejšia športovkyňa v období 2012 – 2021, mimoriadne športové úspechy získané v kolektívnych aj v individuálnych športoch, posila chlapčenských tímov vo futbale.

Tibor Németh - NAJ reprezentant školy v období 2012 – 2021, mimoriadne nasadenie v reprezentácii školy, Počtom absolvovaných súťaží prekonal aj Stellu. Obaja žiaci, Tibor aj Stella reprezentovali školu pravidelne vo všetkých športových súťažiach nielen za svoju kategóriu, ale aj za kategóriu starších žiakov. V tímoch boli oporami a pomohli k nejednému víťazstvu.