• Vedenie školy:

Mgr. Mária Takácsová, zastupkyňa riaditeľky školy,

Poradné orgány:

Pedagogická rada

Členmi pedagogickej rady sú všetci pedagogickí zamestnanci školy. Pedagogická rada zasadá .... krát ročne. Zvoláva ju riaditeľka školy. Pedagogická rada vyhodnocuje výchovno-vzdelávace  výsledky, prerokúva dôležité dokumenty školy, rozhoduje o integrácii žiaka.

Predmetové komisie

Členmi jednotlivých komisií sú vyučujúci príslušných vyučovacích predmetov. Cieľom je koordinovať vyučovací proces v zmysle platných učebných plánov a osnov, sledovať všetky novinky v príslušnom vyučovacom predmete, učebnice, pomôcky, analyzovať prospech a správanie žiakov, navrhovať zaradenie inovácií do vyučovania. Vedúci predmetovej komisie hospitujú podľa potreby u jednotlivých členov komisie.

Metodické združenie

Spolupráca:

V rámci spolupráce riaditeľka školy úzko spolupracuje s nasledovnými  orgánmi:

Rada školy

Rada školy je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje záujmy miestnej samosprávy a záujmy rodičov, pedagogických a nepedagogických zamestnancov školy. Plní tiež funkciu verejnej kontroly práce vedúcich zamestnancov školy. V prípade potreby je riaditeľ školy prizývaný na zasadnutia rady školy. Rada školy pracuje podľa vlastného štatútu a plánu práce.