• Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo

• 18.02.2024 19:09
      • Víťazky školského kola recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín našu školu reprezentovali v obvodnom kole, ktoré sa uskutočnilo dňa  15. 2. 2024 v Kolárove.

• Pri hodnotení víťazných prednesov sa porota zamerala predovšetkým na kvalitu výberu textov, správnu interpretáciu a prozodické vlastnosti reči.

Mia Amélia Antalík a Markéta Lovász mali na obvodnom kole premiéru.  V I. kategórii sa stretlo najviac recitátorov a v tejto konkurencii sa naše žiačky umiestnili na peknom 2. mieste.

Viktória Seresová, Viktória Oravecová, Diana Koczová a Natália Kolodzeiová si svojím umeleckým prednesom vo svojej kategórii vybojovali 1. miesto a budú nás reprezentovať na okresnom kole v Komárne.

Dievčatám blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa šťastia v okresnom kole.