• Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko

• 01.04.2021 16:51
      • Na našej škole bole vyhodnotená súťaž Všetkovedko.  V súčasnom období sa mnoho podobných akcií nekoná alebo sa presúva do online priestoru. Žiaci 1. stupňa však majú určité privilégiá - vzdelávajú sa v škole so svojimi spolužiakmi a niektoré súťaže môžu absolvovať priamo v škole a prežiť atmosféru vzájomného merania síl a poznatkov.
      • Jednou z mála podobných súťaží je aj vedomostná súťaž Všetkovedko, ktorá preverí všeobecné znalosti detí z viacerých oblastí. Tento školský rok sa o titul Všetkovedka popasovalo 11 detí. Viedli si výborne a dnes si prebrali ocenenia - diplomy aj vecné ceny.

Poznáme aj Všetkovedka školy - už po druhý rok sa ním stal Lukáš Szabó z III. A triedy. Podarilo sa mu získať najviac bodov zo všetkých účastníkov súťaže. Všetkým súťažiacim blahoželáme a veríme, že sa stretneme aj o rok!