• Milí rodičia, starí rodičia, priatelia a zamestnanci školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% alebo 3% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % alebo 3% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň je už  odvedená štátu.

Vaše 2 % alebo 3%  pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.

Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2% alebo 3% !

Finančné prostriedky budú použité na:

-        skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,

-        skvalitnenie vybavenia školy

Vyplnené tlačivo  - VYHLÁSENIE - s  potvrdením o zaplatení dane, ktoré obdržíte  od zamestnávateľa môžete odovzdať triednemu učiteľovi  Vášho dieťaťa, na sekretariát školy alebo priamo na príslušný daňový úrad.

Ďakujeme Vám, vážime si Vašu podporu a priazeň.

PaedDr. Silvia Hlavačková

• Super Florbal Pohár chlapcov ZŠ

Dňa 19.3.2024 sa naši žiaci zúčastnili základného kola “Super Florbal - Pohár chlapcov ZŠ”

Turnaj sa konal v Kolárove, kde si sily zmeralo 5 družstiev.

Náš tím získal postup do okresného finále v Svätom Petre.

Našim šikovným žiakom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov aj naďalej!

• Duchovná pieseň

Dňa 18.marca sa konalo seniorátne kolo súťaže Duchovná pieseň v Nesvadoch, ktorú organizuje Evanjelická cirkev pod záštitou Ministerstva školstva pre deti. Našu školu reprezentovali štyria speváci, z ktorých Adam Kurucz a Kristína Kelemenová získali 1. miesto a postup do celoslovenského finále v Martine. Tamara Török získala krásne 2. miesto a Rebecca Vargová 3. miesto vo svojich kategóriách. Srdečne všetkým blahoželáme!

• Kúzelný koniec 1. polroka

Deň iný ako zvyčajne. 31. januára žiakov čakalo polročné vysvedčenie. A aby si čakanie na vysvedčenie spríjemnili, v športovej hale ich privítal kúzelník Talostan.
          • Odborná exkurzia v Národnej rade Slovenskej republiky

Dňa 15. decembra 2023 sa ôsmaci a deviataci zúčastnili odbornej exkurzie v Národnej rade Slovenskej republiky, kde si s odborným výkladom PhDr. Lujzy Kittlerovej z Odboru komunikácie s médiami a verejnosťou prehliadli priestory. Po prehliadke nasledovala diskusia s pani poslankyňami parlamentu, v ktorej sa naši žiaci dozvedeli veľa zaujímavostí z diania v parlamente. V podvečerných hodinách navštívili aj historické mesto Trnava.

• Obec Nesvady
      • NP edIT2